اسلاید شو

سوباسا


همین الان برو فتوپویا
[ سه شنبه 1 اسفند 1396 ] [ 0:29 ] [ Asalbasa ] [ ]
عکس از سوباسا

سلام خوب هستین . حتما الان می پرسین آفتاب از کدوم طرف در اومده که پست گذاشتی .

راستش واقعا حجم درسها انقدر زیاده که نمی شه ...

قبلش می خواستم بابت هواپیما تسلیت بگم و امیدوارم که کسانی که تو اون هواپیما بودن الان زنده باشن ...

امیدوارم که خوشتون اومده باشه

همین الان برو فتوپویا
[ دوشنبه 30 بهمن 1396 ] [ 15:14 ] [ Asalbasa ] [ ]
تشکر

سلام می خواستم ازتون تشکر کنم به ویژه از نیکا جون . واقعا ممنونم واسه تولدم


همین الان برو فتوپویا
[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 13:07 ] [ Asalbasa ] [ ]
تقدیم به تو عسل جووون
http://asalandtsobasa.avablog.ir/upload/picture/%D9%BE%D9%BE%D9%BE%D9%BE%D9%BE%D9%BE%D9%BE%D9%BE.jpg

همین الان برو فتوپویا
[ پنجشنبه 28 دی 1396 ] [ 23:05 ] [ نیکا اگامی ] [ ]
تولدت مبارک عسل جوون
سلام به همه ی شمادوستان خوب و عزیز یاران همیشگی.امروز تولد عسل جوونه من به عسل جون تولدش رو تبریک میگم از طرف همه ی شما هم بهش تولدش رو تبریک میگم امیدوارم سالیان طولانی با سلامتی زندگی کنی عسل جوون و زندگی پر از موفقیت داشته باشی. .ببخش که فرصت نکردم برات زیاد پست بزارم . داشتم دنبال وسایل قدیمیم می گشتم که به طور اتفاقی یکی از نقاشی های قدیمیم رو پیدا کردم ازش عکس گرفتم و براتون عکسش رو می زارم خیلی قدیمیه مال سال هفتاد و نه . یادش به خیر اون موقع ها یه حروفایی بود که برای نوشتن ازشون استفاده می کردیم بهش میگفتن حروف برگردون باید با مداد از پشت ورقه حروف برگردون فشار می دادیم تا حروف موردنظر بیفته رو صفحه کنار این نقاشی هم با اون حروفا نوشتم سوباسا اوزارا. اون موقع ها نمی دونستم که اصل فامیلیش اوزورا بوده .با ارزوی موفقیتبرای همه ی شما دوستانو همکاران و نویسندگان بزرگوار این سایت...بازم میگم عسل جوون تولدت مبارک عزیزم /
http://asalandtsobasa.avablog.ir/upload/picture/6356-%D8%BA%D9%81%D9%81.jpg

همین الان برو فتوپویا
[ پنجشنبه 28 دی 1396 ] [ 22:56 ] [ نیکا اگامی ] [ ]
تولد عسل جوووونه

سلام به همه ی شما دوستان خوب و عزیزم سایت هواداران سوباسا همچنان پا برجاست مثل خود سوباسا که همیشه مقاوم هست و شکست نمی خوره ما هم هر اتفاقی که بیفته بازم هستیم و به سایت سر می زنیم و نمی زاریم که هیچ وقت این سایت تعطیل بشه .منخودم یکی دو ماهه که مریض بودم و مشغله کاری هم نمی زاره که بتونم به سایت زیاد سر بزنم بعدشم این قدر مطلب درباره سوباسا گذاشتیم که فکر می کنم دیگه هیچ عکس و مطلبی نباشه که ما نذاشته باشیم . ولی بازم میگردیم و براتون مطلب از سوباسا می زاریم . از همه ی شما دوستان و هواداران سوباسا می خواهیم که تو این سایت ثبت نام کنید و برای هواداران سوباسا مطلب بزارین .28 دی ماه تولد عسل جوون مدیر این سایت ازتون می خوام که باشین و تولدش رو بهش تبریک بگین منم به نوبه خودم تولدش رد تبریک میگم عسل جوون تولدت مبارک عزیزم امیدوارم که همیشه شاد و موفق باشی عزیزم ....

همین الان برو فتوپویا
[ جمعه 22 دی 1396 ] [ 19:47 ] [ نیکا اگامی ] [ ]
ما هنوز هستیم


سلام به همه ی شما دوستان عزیزم .

ببخشید که مدتیه خیلی کم میایم . همه ی ما به نحوی مشغله داریم . اینکه قبلا خیلی بیشتر پست می زاشتیم و الان خیلی کم پست می زاریم رو انکار نمی کنم ‌. الان ۴ سال یا ۵ سال از اون موقع می گذره اون موقع ها خیلی فرق داشت من ششم ابتدایی بودم هنوز یه بچه بودم . الان دوم دبیرستانم اون تو فرزانگان و رشته ریاضی حق بدین که نتونم خیلی بیام خیلی فشار رومون هست و همش مجبوریم درس بخونیم و همش استرس هست . همین طور بقیه دوستان مثل نیکا جون و نادیا جون و اقای لاورمن و دوستان دیگری که قبلا فعال بودند مثل سانایی جون و آلاله جون و .‌.. همه به نحوی مشغله دارند .

این پست رو گذاشتم بگم که ما هنوز هستیم فقط به دلایلی کم می یایم

همین الان برو فتوپویا
[ دوشنبه 18 دی 1396 ] [ 11:22 ] [ Asalbasa ] [ ]
عکس هایی از مبارزه های سوباسا

سلام بچه ها. امیدوارم حالتون خوب باشه و روزهای خوبی رو سپری کرده باشین. توی این پست میخوام چند تا عکس از سوباسا و مبارزاتش با حریف ها رو بذارم که امیدوارم خوشتون بیاد.


توی این صحنه، سوباسا میپره هوا که ضربه سر بزنه ولی کاکرو بالاترش میپره و مثل دیوار جلوی سوباسا رو میگیره.


اینجا همون عکس قبلی از زاویه نزدیکه. سوباسا اسیر قدرت کاکرو میشه.


بعد از اینکه کاکرو با سینه جلوی ضربه سر سوباسا رو میگیره، سوباسا که نسبت به کاکرو قدرت بدنی کمتری داره به زمین میفته.


توی این عکس سوباسا تکل میزنه که جلوی شوت ببرآسای کاکرو رو بگیره ولی قدرت ضربه اونقدر زیاده که سوباسا رو به طرفی پرت میکنه.


توی این صحنه سوباسا پا به توپ در حال پیشروی بود که با دفاع قدرتی زوگیتو مواجه میشه و توپ رو از دست میده.


در این عکس سوباسا میره که توپ رو از کاکرو بگیره ولی به بدن قدرتمند کاکرو برخورد میکنه و به زمین پرت میشه.


این عکس ادامه عکس قبلیه. سوباسا بعد از برخورد به بدن تنومند کاکرو در حال پرت شدنه.


توی این صحنه هایاتا با یه تکل تند و تیز توپ رو از چنگ سوباسا در میاره.


اینجا سوباسا میره که توپ رو از کاکرو بگیره ولی کاکرو توپ رو شوت میکنه به سمت سوباسا که به شکم سوباسا میخوره و سوباسا رو پرتاب میکنه.


توی این صحنه کاکرو توپ رو به شکم سوباسا میکوبه که باعث میشه سوباسا از زمین بازی به داخل تماشاچیان بیفته.


اینجا تیم شاهین سه تا گل از تیم توهو خورده و سوباسا ناراحته


این صحنه هم بعد از گل سوم تیم توهو به تیم شاهینه که سوباسا نتونست جلوی شوت کاکرو رو بگیره.

همین الان برو فتوپویا
[ پنجشنبه 14 دی 1396 ] [ 14:36 ] [ قاسم لاورمن ] [ ]
مسابقه عكاسي

سلام به همه ي دوستان عزيز ميلاد پيامبر ميارك

ببخشيد كه يه مدت نيستيم همه ي ما به نحوه اي مشغوليم الان خود من فقط امتحاناي كتي رو بخوام بشارم شنبه امتحان هندسه دارم ١شنبه رياضي و ادبيات و ٢شنبه شيمي و ٣ شنبه ديني و٤شنبه عربي و فاينال زبان و جمعه هم براي اولين بار مي خوام ويلون اجرا داشته باشم.اينا رو نوشتم كه بدونين ما اين سايتو فراموش نكرديم و فقط به خاطر اين همه كار نميام

مسابقه عكاسي هست از الان تا اواخر اسفند ماه با موضوع هاي :

١-درس خوندن

٢-موسيقي

٣-فوتبال

٤-سوباسا يا كاكرو و...

البته با نيكا جون بايد در اين باره صحبت كنيم

همین الان برو فتوپویا
[ پنجشنبه 16 آذر 1396 ] [ 22:12 ] [ Asalbasa ] [ ]
همدردی با زلزله زدگان کرمانشاه
سلام به همه شما دوستان عزیز و گرامی می خواستیماز همین جا و همین سایت همدردیمون رو با مردم زلزله زده کرمانشاه نشون بدیم امیدواریم که بتونیم هر کمکی که از دستمون بر میاد رو برای این مردم عزیز انجام بدیم چه نقدی و چه غیر نقدی .این مزاحم اینترنی هم مثل اینکه دست بردار نیست .

http://asalandtsobasa.avablog.ir/upload/picture/%D9%84%D8%A8%D8%A8%D8%A8.jpg
http://asalandtsobasa.avablog.ir/upload/picture/%D9%86%D8%AE.jpg

همین الان برو فتوپویا
[ شنبه 27 آبان 1396 ] [ 23:03 ] [ نیکا اگامی ] [ ]
داستان فوتبالیستها از اول تا اخر
سلام به همه ی شما دوستان خوب و عزیزم همه کاربران و نویسندگان امیدوارم روزهای خوبی رو پشت سر بگذارید . در این پست می خوام داستان کل فوتبالیستها رو براتون بزارم شاید ما قسمتهاییش رو فراموش کرده باشیم یا بعضی چیزها رو ندونیم ولی تو این پست همه چیز رو برامون یاد اوری میکنه .

سوباسا و واکی ، رویای فوتبال ژاپنی (سریال کارتونی 128 قسمتی)

به وسیله ی مداد( یو ایچی تاکاهاشی) در سال1980 خلق شد و به زودی به مشهورترین نمایش فوتبال تیمی در تاریخ فوتبال ژاپن تبدیل شد.این کارتون شهرت زیادی را در سراسر دنیا به دست آورد.برخی امیدوار بودند با تاثیر این کارتون روی بچه ها، شوق به فوتبال در ژاپن رواج پیدا کند و در آینده فوتبال لیگ دسته اول ژاپن پیشرفت کند اما در ژاپن به این کارتون هیچ توجهی نشد ولی این کارتون در کشور های خارجی مورد توجه بچه ها قرار گرفت که موجب شد بعضی از آنها در آینده به بازیکنان مشهوری تبدیل شوند. بزرگانی چون زیدان ،الکساندرو دل پیرو و هاید تو شی ناکاتا در مصاحبه های خود گفته اند که به عشق این کارتون فوتبالیست شده اند. با وجود موفقیت عظیم این کارتون در جهان تیم ملی ژاپن حتی نتوانست در بازی های جام جهانی 1998 شرکت کند ویا در بازی های سال 2002 کره وژاپن مقامی کسب کند.حالا اگر این یک اثر تخیلی و رمانتیک بوده یا واقعی، در جام جهانی 1998 اثری از شکوه ژاپن دیده نمی شود چرا که فرانسه جام 1998 را از آن خود کرد و نسلی که کارتون فوتبالیست ها (نام واقعی کاپیتان سوباسا) را در ژاپن دیده اند نتوانستند بر خلاف داستان کارتون مقامی را کسب کنند.


کارتون فوتبالیست ها سریال۱۲8

قسمتی (دوره ی ابتدایی)


توپی در تپش قلب هایشان...

قهرمان کارتون سوباسا ازارا دانش آموز ابتدایی مدرسه( نا ن کات سو) است که تازه به این شهر آمده و علاقه ی شدیدی به فوتبال دارد.او هرگز از توپ که آن را بهترین دوست خود می داند جدا نمی شود و رویای برنده شدن جام جهانی را در تیم ملی ژاپن دارد. بعد از ورود او به مدرسه (نا ن کات سو) توانایی فوق العاده او در فوتبا ل توجه گنزو واکی بایاشی دروازه بان شکست ناپذیر را به خود جلب می کند. در دیدار با وا کی- سوبا موفق می شود دو گل هم به واکی بزند. بعد از انتخاب بهترین بازیکنان شهر تیم جدید نانکاتسو (تیم منتخب شاهین) شکل می گیرد و باید در مسابقات مدارس ابتدایی کشور شرکت کند که سوباسا و واکی از رهبران آن هستند. این شروع کارتون مسابقات کشوری است که در 37 قسمت در سال 1981 به وجود آمد.(یعنی یک سال بعد از مجموعه قسمت های مسابقات بین واکی و سوباسا)

داستان چندین بار پس و پیش شد و سر انجام انیمیشن آن به سه قسمت تقسیم شد. این کارتون با نام هالی و بنجی به اروپا رسید. برای این که قسمت ها برای بچه های اروپایی جزاب تر شود برای بازیکنان کارتون نام های غربی شبیه به نام های ژاپنی انتخاب کردند. نام سوباسا را هالی(Holly) و نام واکی بایاشی را بنجی (( Benji(مخفف Benjamin )نامیدند.

مسابقات قهرمانی کشور

در اولین پخش کارتون فوتبالیست ها (نام اصلی کاپیتان سوباسا ) در ژاپن تصمیم گرفته شد که کارتون را به صورت سریال تلویزیونی در 128 قسمت پخش کنند.این قسمت ها شامل مسابقات دوره ی ابتدایی و راهنمایی است.کارتون فوتبالیست ها علاوه بر فرم کارتونی به صورت تصاویر با مداد هم ساخته شد که این 128 قسمت کارتونی ،تقریبا 25 قسمت اول آثار مدادی را تشکیل میدهد. نیمه ی اول این 128 قسمت د رباره ی مسابقات ملی دانش آموزی مدرسه ی (نان کات سو ) در مقابل قوی ترین نماینده ی کشور یعنی تیم میوا است.

در این جا ما شخصیت های اصلی این کارتون را که در تمام طول داستان با ما همراه خواهند بود با نام هایی که در اروپا برای آن ها انتخاب شد به شما معرفی می کنیم. این شخصیت ها شامل تارو میساکی (نام اروپایی (Tom Beckerیک دوست خیلی خوب ، سوبا ازارا (با نام اروپایی Oliver Hutton مشهور بهHolly ) ،کا کرو یوگا (با نام اروپایی Mark Lenders) به عنوان بزرگ ترین رقیب سوباسا ،گنزو واکی بایاشی

(با نام اروپایی Benjamin Price مشهور به Benji) و جون میسوگی (با نام اروپایی

Julian Ross ) می باشند.سری اول کارتون ایدئولوژی خیلی قوی دارد به دلیل این که اهمیت انگیزه در آن خیلی قوی تر از شکوه ساده ی پیروزی است و به همین دلیل شخصیت ها در آن برای رسیدن به هدف دست به هر فداکاری میزنند. اهمیت داستان به رقابت بین سوباسا و کاکرو است .عموی سوبا به نام جان که بازیکن تیم ملی برزیل بوده به سوباسا قول میدهد که در صورت پیروزی در مسابقات ملی کشور او را به برزیل ببرد تا فوتبال را بهتر یاد بگیرد و به یک فوتبالیست مشهور تبدیل شود .این ایدئولوژی ها پس از پایان یافتن مسابقات قهرمانی کشور به خصوص در نیمه دوم سری 128 قسمتی مربوط به مسابقات مدرسه راهنمایی تا حد زیادی کاهش می یابد . به مسابقات قهرمانی کشور در دوره ی راهنمایی می رویم .سه سال از مسابقات قهرمانی کشور در دوره ی ابتدایی گذشته و چیزهای زیادی تغییر کرده است : واکی و تارو ژاپن را ترک کرده اند .واکی به دنبال مربی خود به آلمان رفته و تارو به همراه پدر خود که نقاشی سرگردان است به فرانسه . جان، عموی سوباسا هم سه سال پیش درست پس از مسابقات قهرمانی کشور بدون سوباسا به برزیل رفت . سوباسا به خاطر این کار عمویش بسیار ناراحت شد و تصمیم گرفت قبل از این که به سرزمین مادری فوتبال یعنی برزیل برود در هر سه دوره مسابقات قهرمانی دوره ی راهنمایی پیروز شود . ما اکنون در دوره ی سوم هستیم و تیم شاهین جدید هر سه دوه ی قبلی را برده است و اکنون می خواهد دوره ی سوم را هم ببرد .شروع فصلی جدید با تیمی جدید بدون حضور تارو و واکی و بدون ظهور شخصیتی جدید است .حریف شماره یک سوبا مثل همیشه کاکرو یوگا است که حالا به مدرسه ی توهو رفته است .در این قسمت نشانه هایی از قوی شدن شوت ها و نحوه ی عمل کرد بازیکنان با توجه به افزایش سن آن ها دیده می شود . با دیدن سری مسابقات راهنمایی شما فورا سری مسابقات ابتدایی را انتخاب می کنید .سری مدرسه ی راهنمایی تقریبا در قسمت 26 به بعد کارتون مدادی آمده است .در حقیقت روح کارتون ثا بت است اما با تفاوت های جزیی از جمله خوابی که سوباسا د شب قبل مسابقه ی فینال با تیم توهو می بیند .در این خواب سوباسا مسابقه ی سه سال پیش تیم منتخب ابتدایی با تیم های اروپایی از انگلیس ،فرانسه و آلمان را به یاد می آورد .


کارتون فوتبالیست ها سریال ۱۲۸

قسمتی(دوره ی ابتدایی)


کارتون فوتبالیست ها سریال ۱۲۸

قسمتی (دوره ی راهنمایی)


پیروزی جهانی (فیلم های کارتونی 50 تا 60 دقیقه ای )

11 قسمت آخر آثار مدادی فوتبالیست ها بعد از اواسط لیگ ملی به وجود آمدند .داستان به اروپا می رود جایی که مسابقات جام جهانی زیر 16 سال برگزار می شود . در این مسابقات تیم ملی ژاپن هم شرکت می کند که شامل بهترین بازیکنانی است که ما در مسابقات قهرمانی کشور در دوره های ابتدایی و راهنمای با آن ها آشنا شده ایم .ابتدای این فیلم کارتونی بهترین جای آن نیست .علت آن هم نبودن سوباسا است که در بازی فینال با کاکرو شدیدا صدمه دیده بود . در این جا، جا دارد که تارو و واکی را هم به یاد بیاوریم .این دو زمانی وارد می شوند که رقبای جدید اروپایی و آمریکای جنوبی جایی رقبای قدیمی مدرسه ای را می گیرند . در این جا است که تارو ،واکی و سایرین برای دفاع از ژاپن با هم متحد میشوند . در این زمان برای آثارکارتونی فوتبایست ها از نظر زمانی نوعی سر در گمی به وجود آمد .زیرا در بین سال های 1985 و 1986 در حالی که آثار کارتونی به صورت فیلم در حال پخش بودند آثار مدادی در قالب فیلم های 50 تا 60 دقیقه ای به وجود آمدند که این آثار کارتونی هر کدام ماجرای دنیایی موازی با آثار مدادی را بیان می کردند اما در واقع به نوعی از آن الهام می گرفتند .

اولین فیلم کارتونی با نام انگلیسی (Captain Tsubasa :Europe Daikessen) می باشد که در باره ی رقابت تیم ملی ژاپن با نمایندگان 16 کشور اتحادیه ی اروپا می باشد . در این فیلم کارتونی کارل هاینز اشنایدر از آلمان ،پیر لبلانک از فرانسه ،استیو از انگلیس و دروازه بان تیم آلمان با هم متحد شده اند و در قالب یک �,times,serif; font-size: medium;">یک ماجرای جدید(سریال کارتونی پخش شده در ایران)

نشانه های خلق داستان های جدید در دنیای فوتبالیست ها چند سالی طول کشید . این سریال کارتونی مربوط به مسابقات جام جهانی هلند است که تیم ملی جوانان ژاپن در آن شرکت می کند . این سریال که در ایران هم پخش شد، بین سال های 1994 تا 1997 ساخته شد .

نام انگلیسی آن (Captain Tsubasa World Youth) میباشد .داستان با معرفی یک شخصیت جدید شروع می شود ، شینگو آیو یک فوتبالیست جوان ژاپنی است که عضو باشگاه اینتر میلان ایتالیا بوده است . از طرف دیگر سوباسا ستاره ی تیم سائوپائولوی برزیل می شود. سوباسا با شکست دادن حریف جدی اش کارلوس سانتانا جام قهرمانی برزیل رل برده است .ما با این حریف در چهارمین فیلم کارتونی آشنا شده ایم . سپس تیم ژاپن آماده ی شرکت در مسابقات جام جهانی جوانان می شود که در ژاپن برگزار می شود. اولین بازی ها با تیم ملی کشور ها ی آسیایی چون تایلند ،تایوان و ... است .

موفقیت زیاد قسمت های قبلی سبب ایجاد سریال کارتونی جدیدی با نام: Captain Tsubasa J)) شد که به زودی در سال بعد یعنی 1995 ساخته شد .نویسندگان تصمیم گرفتند که به بازسازی قسمت های اول در باره ی حضور سوباسا در مدرسه ی

نان کات سو تا شروع مسابقات ملی بپردازند که مجموعا 33 قسمت می شد . متا سفانه با وجود جذابیت و طراحی عالی شخصیت ها به صورت کارتونی تنها 13 قسمت از این سریال ساخته شد . به دلیل محدودیت های مالی ساخت این سریال متوقف شد و دیگر هیچ گاه ادامه نیافت .


Captain Tsubasa J کارتون فوتبالیست هایک ماجرای جدید(سریال کارتونی پخش شده در ایران)

نشانه های خلق داستان های جدید در دنیای فوتبالیست ها چند سالی طول کشید . این سریال کارتونی مربوط به مسابقات جام جهانی هلند است که تیم ملی جوانان ژاپن در آن شرکت می کند . این سریال که در ایران هم پخش شد، بین سال های 1994 تا 1997 ساخته شد .

نام انگلیسی آن (Captain Tsubasa World Youth) میباشد .داستان با معرفی یک شخصیت جدید شروع می شود ، شینگو آیو یک فوتبالیست جوان ژاپنی است که عضو باشگاه اینتر میلان ایتالیا بوده است . از طرف دیگر سوباسا ستاره ی تیم سائوپائولوی برزیل می شود. سوباسا با شکست دادن حریف جدی اش کارلوس سانتانا جام قهرمانی برزیل رل برده است .ما با این حریف در چهارمین فیلم کارتونی آشنا شده ایم . سپس تیم ژاپن آماده ی شرکت در مسابقات جام جهانی جوانان می شود که در ژاپن برگزار می شود. اولین بازی ها با تیم ملی کشور ها ی آسیایی چون تایلند ،تایوان و ... است .

موفقیت زیاد قسمت های قبلی سبب ایجاد سریال کارتونی جدیدی با نام: Captain Tsubasa J)) شد که به زودی در سال بعد یعنی 1995 ساخته شد .نویسندگان تصمیم گرفتند که به بازسازی قسمت های اول در باره ی حضور سوباسا در مدرسه ی

نان کات سو تا شروع مسابقات ملی بپردازند که مجموعا 33 قسمت می شد . متا سفانه با وجود جذابیت و طراحی عالی شخصیت ها به صورت کارتونی تنها 13 قسمت از این سریال ساخته شد . به دلیل محدودیت های مالی ساخت این سریال متوقف شد و دیگر هیچ گاه ادامه نیافت .

در میان قدرتمند ترین حریفان

پس از پایان سریال کارتونی جام جهانی جوانان در سال 1997 سه سال طول کشید تا بازگشت سوباسا را ببینیم .برای بهره برداری از اشتیاق ژاپنی ها از جام جهانی 2002 کره و ژاپن کارتون فوتبالیست ها با نام (Captain Tsubasa Road to 2002) ساخته شد . داستا فورا بعد از بازی های جام جهانی اتفاق می افتد .سوباسا و سوند (دختری که همیشه تیم شاهین را تشویق می کرد ) باهم ازدواج کرده اند. سوباسا از برزیل خد حافظی می کند و به اروپا می رود تا تکنیک هایی را که یاد گرفته است را در باشگاه های آن جا امتحان کند .در این میان واکی را می بیند که عضو باشگاه نل آمبورگ شده است و از این جا می فهمد که کاکرو هم عضو باشگاه یوونتوس شده است . سوباسا هم تصمیم می گیرد به باشگاه بارسلنا برود .در نتیجه واکی، سوباسا و کاکرو در قالب بازی های لیگ اروپا با هم رو به رو می شوند. موضوع سریال بر خلاف نامش هیچ ربطی به جام جهانی 2002 ندارد .در سال 2005 سریال جدیدی با نام (Captain Tsubasa Golden 23) ساخته می شود که تیم ملی ژاپن با همان ستاره های قدیمی آماده شرکت در بازی های المپیک می شوند در حالی که هنوز عضو باشگاه های اروپایی هستند .


کارتون فوتبالیست ها(آثار مدادی)


کارتون فوتبالیست ها


کارتون انیمیشنی فوتبالیست ها

Captain Tsubasa Road to 2002

وقتی توپ دوست ژاپنی ها شدفوتبالیستها، حالا دیگر فقط با شنیدن این اسم جمع همه به یاد یک کارتون پربیننده می افتند که حتی بینندگان پر سن و سال را هم به خود جمع کرده بود.وقتی در صفحه تلویزیونی توپ بیضی می شد چشمان ما هم گرد می شد.همان روزههای اوج گیری این کارتون پرویز کاردان در یکی از برنامه های طنز ش با گزارش کردن چند دقیقه از کارتون فوتبالیستها لحظات خاطره انگیزی را به یاد گذاشت.آنجاکه در گزارشش می گفت:« حالا آسمون حرکت می کنه! توپ بی حال می شه ! سوباسا از باند فردوگاه مهرآباد پرواز می کنه ، کاکرو از باند فرودگاه توکیو می آد، تا هفته آینده این دو تا رو هوا می � 13d4 �ونن!» به هرترتیب روزهای پاییز سال 74 برای نوجوانان متولد در سالهای اوایل دهه 60 که علاقمند به فوتبال بودند حال و هوای دیگری داشت.برنامه کودک شبکه اول سیما با پخش یک کارتون ویژه با دوبله ای استثنایی باعث شده بود که حتی در برخی مدارس معلمان و مدیران به خاطر پخش این کارتون زودتر دانش آموزان را مرخص کنند.درآن سالها برخی مدارس کشور دو شیفته و حتی سه شیفته بودند اما پخش سری اول کارتون فوتبالیستها برنامه ریزی مدیران و معلمان را بر هم ریخته بود.موج توجه به فوتبال در ایران رو به افزایش شدیدی گذاشته بود و اتفاقی که در سالهای میانی دهه 80 در ژاپن افتاده بودو به خاطر ساخته شدن این کارتون فوتبال ژاپن پیشرفت چشمگیری کرده بود را مسئولان فوتبال ایران در آن زمان تازه درک بودند.البته در صداوسیمایی که در آن روزها لاریجانی را بر مسند کار می دید هم مشکلات زیادی برای پخش کارتون وجود داشت و سری اول این کارتون با سانسور هم مواجه شده بود اما بافت کارتون به همراه دوبله قوی این سریال مدیران صداوسیمای وقت را مجاب کرد تا این کارتون رابه صورت پخش هفتگی در بعدازظهرهای یکشنبه و تکرار در روز سه شنبه صبح روی آنتن برد که البته در هنگام پخش سری دوم که بسیار طولانی تر از سری اول بود با حاشیه هایی هم همراه بود.حرکات تخیلی و امکان ناپذیر در عالم واقعیت باعث شده بود تا بچه مدرسه ای ها حرکات کارتون را تکرار کنند و این اتفاق در مدارس باعث شکسته شدن سرها ،پاها و دستهای زیادی شد و حتی باعث اعتراض وزیر آموزش و پرورش وقت و حتی نمایندگان مجلس هم شده بود اما پیشرفت فوتبال ژاپن باعث شده بود تا صدا وسیمای ایران حاضر به هزینه دادن و تحمل یک بار روانی هم شود.ضمن اینکه بینندگان تلویزیونی رسانه ملی هم با افزایش مواجه شده بود

همین الان برو فتوپویا
[ جمعه 5 آبان 1396 ] [ 22:22 ] [ نیکا اگامی ] [ ]
کاکرو و سوباسا در دنیای واقعی چه کسانی هستند؟؟؟

سازنده فوتبالیست‌ها، سوباسا و کاکرو واقعی را معرفی کرد
تاریخ:۱۵:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ کدخبر: ۱۳۹۵۰۹۲۸۰۰۱۰۸۱
«یویچی تاکاهاشی» کسی که کارتون پر بیننده‌ فوتبالیست‌ها را ساخته می‌گوید: «لیونل مسی» سوباسا و «کریستیانو رونالدو»، کاکروی دنیای واقعی هستند.

به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس، «یویچی تاکاهاشی» کسی که کارتون پپر بیننده‌ فوتبالیست‌ها را ساخته گفته است که «لیونل مسی» سوباسا و «کریستیانو رونالدو»، کاکروی دنیای واقعی هستند.

فوتبالیست‌ها نام کارتونی است که سال‎‌ها پیش و زمانی که فوتبال در ژاپن رایج نبود، از سوی تاکاهاشی ساخته شد و در بیشتر زبان‌های بین‌المللی ترجمه و منتشر می‌شد.

اکنون اما وی در مصاحبه اختصاصی با روزنامه اسپانیایی آ اِس درباره شغل خود، شخصیت‌های کارتون فوتبالیست‌ها و شباهت آنها با کریستیانو رونالدو و لیونل مسی صحبت کرد.

وی گفت: مدت‌هاست به کار تصویر سازی مشغولم اما زمانی که خیلی جوان تر بودم، همیشه دوست داشتم تصویر ساز بزرگی شوم.

ستاره‌های فوتبال من را تحت تاثیر قرار دادند و در نهایت این کار را انجام دادم در ژاپن نقاشی و تصویرگری کاری محبوب است.

تاکاهاشی افزود: فکر ساختن کارتون فوتبالیست‌ها هنگامی به ذهنم آمد که 18 ساله بودم و جام جهانی آرژانتین را تماشا می‌کردم تحت تاثیر بازی‌ها قرار گرفتم.

شبکه 1 تلویزیون افغانستان نوشت: زمانی که فوتبال در ژاپن ناشناخته بود، وی تصمیم گرفت تا این بازی را در میان مردمش مطرح سازد؛ اما کاری که او کرد محبوبیتش بیرون از مرزهای ژاپن رفت.

وی نزدیک به 2 تا 3 سال برای این کارتون کار کرد و سرانجام در سال 1981 منتشر شد، آن زمان لیگ حرفه‌یی در زاپن وجود نداشت

همین الان برو فتوپویا
[ شنبه 1 مهر 1396 ] [ 23:34 ] [ نیکا اگامی ] [ ]
سلامی دوباره
سلام به همه ی شما دوستان خوب و عزیزم .امیدوارم خوب خوب باشید و شروعی برای سال تحصیلی جدید برای شما باشه امیدوارم توی این سال جدید حسابی موفق باشید . این مزاحم اینترنتی ما هم مثل این که دست بردار نیست ولی ما همچنان داریم مقاومت می کنیم . عسل جون امیدوارم این سال تحصیلی جدید برای تو هم توام با موفقیت و پیروزی باشه عزیزم . از کاربران عزیز عذر خواهی می کنیم که تو این مدت زیاد نتونستیم به سایت سر بزنیم اخه من و عسل جون خیلی گرفتار هستیم عسل گرفتار درس هاشه و من هم گرفتار کارام . ولی هر وقت فرصتی پیش بیاد سایت رو فراموش نمی کنیم . اصلا مگه میشه سوباسا جون رو فراموش کرد ؟؟؟؟

همین الان برو فتوپویا
[ شنبه 1 مهر 1396 ] [ 23:19 ] [ نیکا اگامی ] [ ]
به نظر شما رشته ی تحصیلی سوباسا چی بود ؟

سلام به همه ی شما عزیزان ببخشید من خیلی کم آپ می کنم . راستش فکر نمی کنم بعد تابستون هم بتونم خیلی آپ کنم . اون وقت که این وب درست شد من ۱۲ سالم بود طبیعتا درسهام و حتی کلاسهای متفرقم خیلی کمتر بود و راستش حوصلم واسه پست گذاشتن هم بیشتر بود . اما ممنون از شما که با نظرات و پست هاتون همیشه باعث پا برجا بودن این وب بودید .

یک نظرسنجی می خوام بکنم به نظرتون سوباسا وقتی همسن ما بود رشتش چی بور ( اصن سیستم ژاپن مثل سیستم آموزش ما هست ؟)

تو دانشگاه چه رشته ای خوند ؟

من خودم دانشگاه رفتنشو توی کارتون ندیدم !!! (ولی یه سری فک کنم داشت با یه نفر یکی از رشته های تربیت بدنی که سال بعدش رشته وارد دانشگاه می شد رو تمرین می کردن )

خودم فک می کنم همون تربیت بدنی خونده باشه با توجه به انیمیشن ولی شایدم ریاضی خونده باشه ، دلیل خاصی هم واسه اینکه ریاضی خونده باشه ندارم چون رشته خودمه گفتم .نظر شما چیه ؟


راستی دومین نظرسنجی به نظرتون سخت ترین رشته دبیرستان چیه ؟

همین الان برو فتوپویا
[ پنجشنبه 16 شهريور 1396 ] [ 16:33 ] [ Asalbasa ] [ ]
کنسرت علی قمصری

سلام . هر کاری کردم عکس کوچیک نمی شد و از صحفه بیرون می زد و چون این قالب وبلاگ طوری تنظیم شده که عکسایی که بزرگتر از صفحه هستن رو اتومات ، مقداری رو که از صفحه می زنه بیرون رو کات می کنه و عکس کامل نمی شه . خودتون که می دونید این روزا سیستم همش این طوری می شه ، یکی نمی تونه عکس کوچیک کنه ، یکی نمی تونه تو پنل کامنت ها رو باز کنه ، یه کامنت بیشتر از ۴۹۸ بار تکرار می شه و ...

وقتی می زدم رو عکسو اسکرین شات هم می گرفتم وقتی آپلود می کردم نوشته ها یکم می رفت تو هم و عکس خیلی بی کیفیت می شد . ببخشید این طوری گذاشتمش

همین الان برو فتوپویا
[ دوشنبه 23 مرداد 1396 ] [ 9:29 ] [ Asalbasa ] [ ]
فوووري راجع به يه مزاحم اينترنتي

سلام ببخشيد ٦ مرداد نتونستم بيام

چند بار پست گذاشتم نشد

اما يه خبر مهم

مراقب نظراتي كه جديدا توي وب مشاهده مي كنيد باشد . در قسمت آخرين نظرات مشاهده مي كنيد كه يك كاربر با چند نام انگليسي كه مدامم تكرارش مي كنه چند تا كامنت تكراري رو هر روز مي زاره اونم تعدادش خيلي زياده شايد گاها بيشتر از ٤٠ تا تو روز همون كامنت ها رو بزارهاين نوشته ي انگليسي نيست همون طور كه مي دونيد اين چند تا آدرس سايته

از همون http:// معلومه .

من همش تعداد زياديش رو حذف مي كنم و يك سري رو قبلا تاييد مي كردم ولي الان نه

به نظر نمياد رباط باشه مگرنه نمي تونست كدي رو كه واسه ارسال نظر بايد مي زد رو ارسال كنه

من چندين بار بهش هشدار دادم

مراقب باشيد به هيج وجه اين سايت ها رو باز نكنيد . احتمالش هست كه ويروسي باشند و كامپيوتر، گوشي يا تبلت و... رو دچار مشكل كنند . به هيچ وجه باز نكنيد

همچنين از آدرسشون به نظر مياد احتمالش هست كه يك سري از اين سايتها غير اخلاقي باشن .

توجه داشته باشين كه همه ي سايتها ي غيراخلاقي رو هنوز نبسته پليس فتا . همين كه وقتي اينترنت رو باز مي كنيد و پشت سر هم چنين سايتهايي ميان اين حرف منو گواهي مي كنه .

فعلا كه اين كاربر داره با فرستادن كامنت هاي زياد و تكراري اذيت مي كنه .

من طي اين ٤ سالي كه وارد وبلاگ نويسي شدم مواردي رو ديدم كه كاربران تو وب ها شروع به توهين كردن مي كنن و يه جورايي اعصاب وبلاگ نويس رو خورد مي كنن اما همشون به اينكه وجود خارجي دارن و شخص واقعي هستن اعتراف مي كردن ولي اين يكي نه معلومه رباطه نه آدمه

(فك كنم ٩٩ درصد آدم واقعي باشه با توجه به يك سري آيتم ها به هر حال اصلا اين سايت ها رو باز نكنيد

به هیچ وجه باز نکنید من با یکی صحبت کردم احتمالش خیلی بالاست این سایتها ویروسی باشند

آرشیو نظرات ۷۱۸ نظر تائید نشده نزده حالا کیش قبلا تائید شده بود و کلیش هم حذف شده بود

همین الان برو فتوپویا
[ يکشنبه 8 مرداد 1396 ] [ 15:57 ] [ Asalbasa ] [ ]
تولدت مبارک سوباسا جووون
http://asalandtsobasa.avablog.ir/upload/picture/%D8%BA%D9%81%D9%81.jpg

http://asalandtsobasa.avablog.ir/upload/picture/6510-images.jpgبا سلام خدمت شما دوستان کاربران و نویسندگان گرامی تولد سوباسا رو به همه ی شما تبریک میگم .نمی دونم عسل جون کجاست ولی حتما اگه می تونست می اومد شاید مشکل نت داشته باشه من از همین جا تولد سوباسا جوون رو ب عسل جونم تبریک میگم.

همین الان برو فتوپویا
[ شنبه 7 مرداد 1396 ] [ 0:12 ] [ نیکا اگامی ] [ ]
تولد سوباسا جونممممممه مبارک مبارکه
سلام به همه ی شما دوستان امیدوارم خوب خوب باشید و از این تابستون با تعطیلاتش حسابی استفاده کرده باشید . همون طور که می دونید امروز تولد سوباسا ست منم به خاطر تولد سوباسا جووون چند تا عکس قدیمی که مال خودم هست و مربوط به هفده یا هجده ساله پیش هست رو براتون می زارم امیدوارم خوشتون بیاد من از این عکسها زیاد دارم و همه رو از سالها پیش نگه داشتم همشون برای من هزار تا خاطره دارن .اون موقع ها خوب اینترنت و این چیزا نبود حتی این عکسها هم چند ماه بعد از پخش کارتون فوتبالیستها به بازار اومد اون موقع ها من خودم نقاشی سوباسا و بقیه شخصیتها رو می کشیدم و همه جا پخش می کردم یعنی بچه ها از روی ذوق و علاقه برای هم کپی می کردن این شما و این عکسها ببخشید که کیفیت خوبی ندارن سوباسا جووونم تولدت مبارک

http://asalandtsobasa.avablog.ir/upload/picture/555555.jpg
http://asalandtsobasa.avablog.ir/upload/picture/666666.jpg

http://asalandtsobasa.avablog.ir/upload/picture/333333.jpg

http://asalandtsobasa.avablog.ir/upload/picture/444444.jpg

http://asalandtsobasa.avablog.ir/upload/picture/222222.jpg

همین الان برو فتوپویا
[ جمعه 6 مرداد 1396 ] [ 19:31 ] [ نیکا اگامی ] [ ]
بخش کارتونی بازی فوتبالیستها جی (بمناسبت تولد سوباسا)

سلام بچه ها. امیدوارم حالتون خوب باشه و تعطیلات خوشی رو با خانواده هاتون سپری کنید. امروز 6 مرداد ماه و تولد بچه فوتبال فرستاده شده از بهشت، یعنی سوباسا اوزاراست. به همین دلیل براتون یه بخش کارتونی از فوتبالیستها آماده کردم که مربوط به بازی Captain Tsubasa J : Get In The Tomorrow هست. این بازی محصول سال 1996 هست و دموهای این بازی به شکل انیمه ای ساخته شده. امیدوارم از دیدنش لذت ببرید. راستی، برای دانلود این ویدئو به این لینک مراجعه کنید: aparat.com/v/IiEZ2


subjects: فیلم ها,
همین الان برو فتوپویا
[ جمعه 6 مرداد 1396 ] [ 12:06 ] [ قاسم لاورمن ] [ ]
تاریخ تولد شخصیتهای فوتبالیستها

امروز به جای اینکه در مورد شخصیتهای کارتون کاپیتان سوباسا صحبت کنیم، تاریخ تولد شخصیتها رو به تاریخ شمسی و میلادی میذاریم:

سوباسا اوزارا : ۶ مرداد (۲۸ جولای)

تارو میساکی : ۱۵ اردیبهشت (۵ می)

کاکرو یوگا : ۲۶ مرداد (۱۷ آگوست)

گنزو واکابایاشی: ۱۶ آذر (۷ دسامبر)

جون میزوگی: ۲ تیر (۲۳ ژوین)

ماتسویاما: ۳۱ خرداد (۲۱ ژوین)

واکاشیزوما: ۸ دی (۲۹ دسامبر)

نیتا: ۲ فروردین (۲۲ مارس)

ایشی زاکی: ۱۲ فروردین (اول آپریل)

دوقلوهای تاچی بانا: ۱۴ مهر(۶ اکتبر)

تاکه شی: ۱۳ دی (دوم ژانویه)

ایزاوا: ۲۹ آذر (۲۰ دسامبر)

تاکی : ۱۷ مرداد (۸ آگوست)

کیزوگی : ۲۵ اردیبهشت (۱۵ می)


داریم به شش مرداد نزدیک میشیم تولدت پیشاپیش مبارک سوبا جووووونم

همین الان برو فتوپویا
[ سه شنبه 3 مرداد 1396 ] [ 23:53 ] [ نیکا اگامی ] [ ]
تواد سوباسا جونه.......

سلام به همه ی شما دوستان و نوسندگان و همکاران و کاربران به اطلاع شما می رسونم که 6 مرداد تولد سوباسا جون هست امیدوارم همه ی نویسندگان برای سایت پست بزارن منتظر شما هستیم در 6 مرداد. راستی +نادیا جون من عکسها رو برات کوچیک کردم .واقعا مرسی به خاطر پستهات عالی بودن .از اقای لاورمن هم ممنونم که پستهای خوبی گذاشتن .این مدت من و عسل زیاد نبودیم ولی شما جای ما رو پر کردید ازتون ممنونم .
http://asalandtsobasa.avablog.ir/upload/picture/%D8%A8%D9%84%D9%81.jpgتولد سوباسا جوون 6 مرداد فراموش نشه
منتظرتون هستیم دوستان خوبم

همین الان برو فتوپویا
[ يکشنبه 1 مرداد 1396 ] [ 0:09 ] [ نیکا اگامی ] [ ]
در سوگ مرگ مريم ميرزاخاني ، نابغه ي رياضي

سلام

واقعا خيلي ناراحت كننده بود من از طرف اين وب به همه ي شما هموطنان عزيز تسليت عرض مي كنم

اي كاش مي توانستيم كاري كنيم كه از اين به بعد راه براي چنين انسان هاي بزرگي هموارتر بشه و موانع راه براي براي انسان هاو زنان بزرگي مثل مريم ميرزاخاني كمتر بشه

من خودم يادمه كه من تا قبل از كلاس هفتم نمي تونستم با عشق رياضي بخونم . معلم رياضي سال هفتم ياد داد كه جطوري با عشق مي شه غرق رياضي شد . يادمه مي گفت هر سري يكي به نوبت قبل از شروع كلاس يك صفت خوب واسه رياضي بنويسه يادم مي نوشتيم : رياضي طعم يك نسكافه ي داغ در يك روز سرد زمستاني ، رياضي مثل ويلون زدن در يك روز پاييزي ، رياضي مثل كيك شكلاتي ، رياضي مثل قدم زدن توي يك روز پاييزي ، رياضي مثل فانوس لنگرگاه ، رياضي ...

همین الان برو فتوپویا
[ جمعه 30 تير 1396 ] [ 15:29 ] [ Asalbasa ] [ ]
تئاتر فوتبالیستها

سلام

خب خب خب

یه خبر که بسیار هم معتبره

یه خلاصه ای ازش رو براتون می گم

بعد از موفقیت نمایش تئاتر هایکیو توی چند دوره ی متوالی با اجرای هر بازی دو تیم با هم دیگه در یک سری این تئاتر تصمیم گرفت که یه فلش بک به عقب بزنه و مانگای محبوب کاپیتان سوباسا رو به نمایش بذاره ( دلیل اینکه هایکیو رو از بین کارتون های ورزشی انتخاب کردن هم این بوده که یه مقدار تخیلاتش کمتر بوده درواقع با واقعیت هماهنگی داشته )

بعلهههههههه

این نمایش از 18 آگوست 2017 شروع می شه و تا 3 سپتامبر ادامه داره

بیشتر شخصیت ها هستن سوباسا، کاکرو، میزوگی، ماتسویاما، واکی بایشی، جیتو و ...

اینم اسم بازیگران و شخصیتی که بازی می کنن

سوباسا اوزارا : سییا اوتوکی

واکی بایشی : ریوسوکه ناکامورا

کاکرو یوگا : یو ماتسوی

تارو میساکی : کو کانگائه

جان میزوگی : شوتو واشینو

هیکارو ماتسویاما : سویچیرو سوریهاشی

ماکوتو سودا : کازومی دوی

جان نیتا : مائو کاتو

هیروشی جیتو : کوکی

اینم دو تا تصویر

تریلرشم براتون می ذارم لینک دانلودشو

تا پست بعدی بدرود دوستان

همین الان برو فتوپویا
[ چهارشنبه 28 تير 1396 ] [ 22:27 ] [ نادیا ] [ ]
کارتون ورزشی، خاطرات همه ی ما!

سلام بر همه

ببخشیدددددددددددددد

یه مدت خیلیییییی طولانی نبودم

راستشو بگم ... حسش نبود!

مثل اینکه تولد نیکا جون بوده و من هم غایب بودم ازش عذر خواهی می کنم

از عسل جون هم معذرت خواهی می کنم

اصن از همه معذرت می خوام

خب بریم سر پست امروووووز

درباره ی چیه ؟؟

سوال خوبیه!

وقتی ازتون می پرسن یه کارتون ورزشی بگو اولین چیزی که میاد تو ذهن اکثرمون فوتبالیستهاس

شوت های چرخشی سوباسا و واکی بایشی و اینا هستن

اوناییم که اسمشو یادشون نیست آهنگو می گن " دی دی دی دین دین دیییییین دین دین دی دی دیییییییی "

یا می گن اون کسی که دو هفته طول می کشید یه توپو وارد دروازه کنه تو هوا می موند

و خب بعله یه سری از جوابا هستن که ناشی از اینه که از کارتون فوتبالیستها

بگی نگی متنفرن!!!

دلیلش رو نمی دونم اما بعضیا می گن چون خیلی بدرد نخور بوده و یا اینکه خیلی تخیلی و یا اینکه کارتونای ورزشی بهتر از فوتبالیستها هستن که ببینیم

خب آره مثلا

هایکیو

کروکو نو بسکت

شاهزاده ی تنیس

و خیلی های دیگه

اما می دونین فرق فوتبالیستها با همشون چیه ؟؟

شاید اینا تازه اومدن و خیلیارو جذب خودشون کرده باشن مثل هایکیو چون یه ورزشی هستش که اکثریت بهش علاقه دارن یا همون والیبال

اما فوتبالیستها

چیزیه که همه باهاش خاطره دارن

والا من سنم همچینی زیاد نیس اما علم از زمان من خیلی پیشرفت کرده زمان من فقط شبکه یک بود منتظر می موندم برنامه ی عموپورنگ شروع بشه تا بالاخره عموپورنگ اعلام کنه حالا بریم و برگدیم و با ذوق منتظر برنامه ای که می خوان پخش کنن بشم که ببینم آیا فوتبالیستهاست یا نه

فرق فوتبالیستها با این همه کارتون ورزشی اینه

خاطرات چندین و چند ساله ی همه

اوکی ؟؟

می شه عکسامو کوچیک کنین ؟؟

ههههه

تا پست بعدی

بدرود دوستان

همین الان برو فتوپویا
[ چهارشنبه 28 تير 1396 ] [ 19:14 ] [ نادیا ] [ ]
تریلر بازی جدید فوتبالیستها (کاپیتان سوباسا) 2017

subjects: فیلم ها,
همین الان برو فتوپویا
[ پنجشنبه 22 تير 1396 ] [ 14:32 ] [ قاسم لاورمن ] [ ]
گیم های فوتبالیستها

سلام به همه ی شما عزیزان فک کردم خیلی وقته فعال نبودم . یه پستی بزارم . راستی ۶ مرداد یادتون نره . پارسال که یه جشن خیلی خوب گرفتیم ایشالا امسالم همون طوری بشه . اگه یادتون رفته باید بگم ۶ مرداد تولد سوباساست این تاریخ رو یا یوچئی تاکاشی نویسنده ی فوتبالیستها اعلام کرده یا هم به صورت توافقی تو سایتهای ایران این روز رو انتخاب کردن . ولی احتمال حالت اول بیش تره . به هر حال ما ۶ مرداد می خوایم جشن بگیریم .


راجع به گیم های سوباسا باید بگم احتمالا چندین گیم ساخته شده . من خودم فقط یکیشو به صورت آنلاین اونم چند سال پیش یکم بازی کردم

تا جایی که یادم هست کلا ۴ تا بازیکن تو زمین بود سوباسا و اشنایدر و واکی و یه دروازه بان دیگه . ما نقش سوباسا و واکی رو بازی می کردیم . فک کنم سوباسا ۳ بار فقط می تونست شوت چرخشی بزنه ولی شوت معمولی رو هر وقت می خواستیم می زد . واکی هم ۲ جور می تونست توپ رو بگیره .

یادم نیست دقیقا با کدوم دکمه سوباسا سرعتش رو بیشتر می کرد . ولی کلا بازی محدود بود و خیلی برنامه ریزی پیچیده ای نداشت . برنده هم می شدیم یا می باختیم هیچ اتفاقی نمی افتاد مثلا با هر بار برنده شدن امتیازی اضافه نمی شد!

ولی شنیدم بازی های دیگه جالبن تا چه حد رو نمی دونم . واقعیتش اینه با این همه درس یا کار نمی شه همشونو بازی کرد ولی الان که تابستون هست فک کنم بشه . می تونین اگه دوست داشتین بازی هاشو ا اینترنت دانلود کنید (نمی دونم اورجینالش بیرون هست یا نه ) یا می تونین آنلاین یازی کنید.همین الان برو فتوپویا
[ دوشنبه 19 تير 1396 ] [ 13:15 ] [ Asalbasa ] [ ]
آموزشگاه موسیقی ویولا برگزار می کند


توضیحات بیشتر در ادامه مطلب

Read more

همین الان برو فتوپویا
[ دوشنبه 19 تير 1396 ] [ 12:45 ] [ Asalbasa ] [ ]
یوچئی تاکاشی مسی و رونالدو را سوباسا و کاکرو ی دنیای واقعی می داند

یویچی تاکاهاشی، کسی که کارتون پُر بیننده‌ی فوتبالیست‌ها را ساخته گفته است که لیونل مسی سوباسا و کریستیانو رونالدو، کاکروی دنیای واقعی هستند.

فوتبالیست‌ها نام کارتونی است که سال‎‌ها پیش و زمانی که فوتبال در جاپان رایج نبود، از سوی تاکاهاشی ساخته شد و که در بیشتر زبان‌های بین‌المللی ترجمه و منتشر می‌شد.

اکنون اما او در مصاحبه اختصاصی با روزنامه اسپانیایی آ اِس درباره شغل خود، شخصیت‌های کارتون فوتبالیست‌ها و شباهت آنها با کریستیانو رونالدو و لیونل مسی صحبت کرد.

او گفت: "مدت‌هاست به کار تصویر سازی مشغولم اما زمانی که خیلی جوان تر بودم، همیشه دوست داشتم تصویر ساز بزرگی شوم. ستاره‌های فوتبال من را تحت تاثیر قرار دادند و در نهایت این کار را انجام دادم. در جاپان نقاشی و تصویرگری کاری محبوب است."

آقای تاکاهاشی افزود: "فکر ساختن کارتون فوتبالیست‌ها هنگامی به ذهنم آمد که 18 ساله بودم و جام جهانی ارجنتاین را تماشا می‌کردم. تحت تاثیر بازی‌ها قرار گرفتم."

زمانی که فوتبال در جاپان ناشناخته بود، او تصمیم گرفت تا این بازی را در میان مردمش مطرح سازد؛ اما کاری که او کرد محبوبیتش بیرون از مرزهای جاپان رفت.

او نزدیک به دو تا سه سال بالای این کارتون کار کرد و سرانجام در سال 1981 منتشر شد، آن زمان لیگ حرفه‌یی در جاپان وجود نداشت .
سلام بچه ها خوبین منبع این خبر این سایت هست http://1tvnews.af/fa/news/sport/26699-2016-12-17-22-36-52

راستی من واقعا ممنونم که این همه فعالیت می کنید فقط نمی دونم چرا وقتی بیشتر من مدیریت می کنم وب خلوت می شه ولی نیکا جون مدیریت می کنه وب شلوغ می شه خودم دلیلشو می دونم چون نیکا جون خیلی بهتر از من و با آرامش و ملایمت اینجا رو مدیریت می کنه . به هر حال به ۲ تا مدیر داره یکی مثه نیکا جون با آرامش فضای گرمی تو وب ایجاد می کنه یکی هم مثه من همش به همه استرس می ده و درباره ی خودش و بقیه به شدت سختگیره

راستش بچه ها می خوام از تجربیات شما هم استفاده کنم . هر رشته ای که بودین و هر مدرسه ای که قبلا می رفتین یا الان می رین خواهش می کنم اگه دوست دارین این پرسش رو جواب بدید فقط لطفا ادامه مطلب رو بزنید

لطفا این سئوال رو جواب بدید راجع به انتخاب مدرسست

Read more

همین الان برو فتوپویا
[ شنبه 17 تير 1396 ] [ 22:50 ] [ Asalbasa ] [ ]
پاسخ نظرات و پیشنهاد ها و انتقاد ها

سلام خدمت شما عزیزان

تصمیم گرفتم این پست رو به رسیدگی به مشکلات وب عنوان کنم

عذرخواهی می کنم که این مدت من نبودم من امروز ۹ تیر از امتحانی فارغ شدم

این مدت من به کارها رسیدگی نکردم و شاید هم یکم بی توجهی کردم وقعا معذرت می خوام

این پاسخ یک سری موضوع ها هستش

۱- درباره اشکالی که در پنل آقای لاورمن پیش اومده باید بگم این مشکل از طرف آوابلاگ (سیستمی که وب توش ساخته شده)هست به احتمال زیاد.

من تا فقط تا جایی که به وب مربوط می شد بررسیش کردم اگه درست نشد من خودم به مدیر آوابلاگ پیام می دم اما اگه باز هم درست نشد دیگه نمی گم بررسی می کنم با نیکا جون درباره ی موضوعی صحبت می کنم شاید آپشن ها بیشتر و گزینه ای این مشکل رو حل کنه البته باز هم معلوم نیست مشکل حل بشه یا نشه. من تلاشم رو می کنم و امیدوارم حل بشه .

۲- اما درباره ی تبادل لینک ، من جدیدا تبادل لینک نمی کنم دلیلی داره غیر از این امتحانا و اینا یه دلیل فنی داره اگه تعداد پیوند ها بیشتر از ۴۰ تا بشه اولین تبادل لینک ها خود به خود حذف می شن به عبارت دیگه قسمت پیوند ها بیشتر از ۴۰ تا جا نداره مگر از قسمت لینک دوستان استفاده کنیم که تا حالا استفاده نشده اونم فکر کنم یه محدودیتی داره . راجع به این موضوع باز باهم صحبت می کنیم . خواهشمندم شما هم نظرات خودتون رو تو این پست واسمون بفرستید . از کسانی که گفتم میام نگاه می کنم و در صورتی که موضوع شون با این وب یکسان بود تبادل لینک می کنم عذر می خوام . ایشالا قسمت لینک دوستان رو شاید فعال کنیم . این موضوع باید رای گیری بشه خواهشمندم همه ی شما عزیزان په عضو هستید و چه نیستید اگه نظری دارید بیان کنید

همون طور که خودتون می دونید اگه لینک دوستان فعال شه تعداد کسایی که از طریق این وب به لینک ها دسترسی پیدا می کنند نوشته می شه و این از نظر من خیلی شاید جالب نباشه چون یک سری لینک ها که در پیوند ها هستن تعداد بازدید ندارن .

۳-از کسانی که سایتشون در قسمت پیوند ها هست عذر می خوام یک مدت سر نمی زنم به سایتشون راستش من کلا این مدت اینترنت رفتنی دنبال نتیجه آزمون و نمونه سوال و اینا هستم و خیلی به وب سر نمی زنم اما سعی می کنم بیشتر سر بزنم اما به هر حال باید درنظر داشت که من هم نسبت به سال ششم دبستان بزرگ تر شدم و طبیعتا حجم درسها هم بیشتر می شه . من مثه سال ۹۲ و ۹۳ نمی تونم مثه سابق هر پستی می زارم به همه اطلاع بدم . معذرت می خوام

فکر کنم وب جوکستان و پیامکستان که احتمالا الان اسمش عوض شده درباره ی تبادل لینک نظرات و پیشنهاداتی داشتن . البته درسته نه تنها من بلکه وب هم دیگه اون قدر به وب هایی که باهاش تبادل لینک شده سر نمی زنه منظورم از وب مجاز از سایر نویسندگان بود


۴- جدیدا زیاد مشاهده می شه سایتا به زبان انگلیسی چیزی می نوسین و زیرش چند تا لینک می فرستن ‌ . گاها مطالب خیلی مفیدی ارسال می شه متشکرم و امیدوارم که این مطالب تبدیل به تبلیغات نشه . البته تبلیغات از نظر من موردی نداره ولی لطفا با رعایت قوانین ما .

۵ - از تمام کسانی که همواره به ما کمک کردن تشکر می کنم و یه تشکر ویژه هم از نیکا جون . همچنین ار نادیا جون و آقای لورمن هم ممنونم .

همین الان برو فتوپویا
[ شنبه 10 تير 1396 ] [ 0:31 ] [ Asalbasa ] [ ]
کارتون سینمایی فوتبالیست ها 4


برای دانلود این ویدئو به این لینک مراجعه کنید: aparat.com/v/91NBm

subjects: فیلم ها,
همین الان برو فتوپویا
[ شنبه 3 تير 1396 ] [ 13:50 ] [ قاسم لاورمن ] [ ]
Latest articles
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ خرید ملک در ترکیه نرم افزار حسابداری نقشه یو تی ام دانلود آهنگ جدید امیر تتلو میگم خانوم یکمی آرومتر طراحی سایت میلاد راستاد بغل تو بازی انفجار چت وایت برد وایت برد بازار جهانی میلاد راستاد
بستن تبلیغات [X]